Výběr aktuálních projektů

Poslední tři měsíce jsme se opravdu nenudili. Pracovní nasazení všech bylo maximální a to jak díky velkému množství zajímavých projektů, tak díky tomu, že Petr Fidler odjel na delší dovolenou 🙂

Již se nám vrátil v pořádku zpět, takže se pomalu začíná aklimatizovat… Pracovali jsme opravdu naplno takže teď můžeme představit některé z našich posledních projektů, ze kterých máme velkou radost.

Plážová kopaná

Plážová kopaná je oficiální webová prezentace subkomise plážové kopané při Fotbalové asociaci České republiky. Stále pracujeme na nový modulech a funkcích a systém rozšiřujeme. Kompletní dokončení aktuálně vyvíjených funkcí plánujeme na jaro 2013. (navštívit webovou prezentaci)

plazova-kopana

 

 

 

 

 

Geum.cz

Pokud hledáte exklusivní a jedinečný golfový bag / vozík, tak je právě vaše hledání u konce. Decolt je tak úžasný, že je obtížné jej popsat. To musíte vidět a zažít. (navštívit webovou prezentaci)

decolt

 

 

 

 

 

Dermibel.cz

Webová prezentace potravinového doplňku sloužícího primárně pro zdraví vlasů, nehtů a pokožky. (navštívit webovou prezentaci)

dermibel

 

 

 

 

 


Autofolie Praha

Pro našeho dlouhodobého klienta jsme připravili novou verzi webové prezentace www.autofolie-praha.cz.

autofolie

 

 

 

 

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli.

Chcete do e-mailu pravidelně dostávat podobné články. Přihlašte se k odběru newsletteru.

Vyřešte svůj marketing rychle a kvalitně

Stačí vyplnit tento formulář s kontaktními údaji a my se ozveme do příštího pracovního dne. Případně můžete využít kontaktů níže.