7 let ve Fresh Services

21.11.2014 oslavila naše agentura své 7. narozeniny. S kolegy jsme je řádně zapili šampaňským s dortem. Ale co je důležitější, je to co je za námi. Za 7 let existence se nám podařilo vyprodukovat stovky webových stránek, pomoci vyrůst stovkám našich klientů, zřídit a spravovat tisíce e-mailových schránek, zkrátka jsou za námi desítky tisíc odpracovaných hodin, které jsou vidět! Podívejte se v krátké rekapitulaci “jak šel čas” ve Fresh Services…

Rok 2007 – takhle vypadal náš web, když jsme založili firmu v roce 2007, naše agentura tehdy byla o 4 lidech z nichž 3 v té době ještě studovali…

fs1

… a takto vypadaly některé z prvních webů naší produkce…

2 oraz

…a v takovémto prostředí se první weby spravovaly (ano už v roce 2007 měly naše weby redakční systém)…

cms1-2 cms1

Jak šel čas, naše agentura nabírala další lidi, rozšiřovala portfolio služeb a měnila i svůj web… Takto vypadal v roce 2009:

2009
V roce 2010 přišlo výrazné rozšíření nabídky služeb včetně dalšího webu:

2011

Web, který znáte dnes byl spuštěn před dvěma lety v roce 2012:

2012Jak šel čas, změnily se i weby, které jsme produkovali pro naše klienty, podívejte se na výběr posledních webů z roku 2014:

prowine autodruzstvo navackove2 navackove1

A takto vypadá náš současný CMS 2.2. Co má společného s první verzí na začátku článku? Jen modrou barvu…

cms2.2

V roce 2015 nás čeká mnoho změn. Jedna z nejzásadnějších změn bude úprava brandingu a loga naší agentury. Můžete se těšit také na náš zcela nový web, který již chystáme! Sledujte náš blog, bude to stát za to!

A na závěr ještě pár fotografií z naší skromné oslavy:

 

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli.

Chcete do e-mailu pravidelně dostávat podobné články. Přihlašte se k odběru newsletteru.

Vyřešte svůj marketing rychle a kvalitně

Stačí vyplnit tento formulář s kontaktními údaji a my se ozveme do příštího pracovního dne. Případně můžete využít kontaktů níže.