Vysáváš, vysáváme…vysávají a při tom ještě stíhají pomáhat

Byli jsme osloveni, abychom vytvořili novou webovou prezentaci pro společnost Rainbow. Projekt měl být spuštěn k 25. výročí společnosti Rainbow v ČR. Za 25 let fungování na trhu se firmě podařilo získat více než 150 000 zákazníků. Projekt měl tedy jasnou vizi, které jsme dali ještě jasnější tvář. Web sdružuje zákazníky na komunitním webu MojeRainbow.cz.

Snímek obrazovky 2015-08-05 v 15.07.55

A co Rainbow vlastně je? Rainbow je unikátní vysavač, který používá vodu, nejmocnější živel Matky přírody k zadržení špíny a zápachu a vrací do prostředí vaší domácnosti pouze přírodně čistý, vodou promytý vzduch. Společnost Rainbow se zavázala pomáhat v boji proti astmatu a alergiím a tento svůj závazek neustále plní. V rámci programu RAINBOW ® POMÁHÁ přispívá z každého předvedení přístroje Rainbow České iniciativě pro astma na boj proti astmatu a alergii.

Snímek obrazovky 2015-08-05 v 15.08.01 1Snímek obrazovky 2015-08-05 v 15.07.47

Tyto projekty nás baví, protože i my se snažíme pomáhat. Společnosti Rainbow přejeme dalších úspěšných 25 let a mnoho spokojených zákazníků.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli.

Chcete do e-mailu pravidelně dostávat podobné články. Přihlašte se k odběru newsletteru.

Vyřešte svůj marketing rychle a kvalitně

Stačí vyplnit tento formulář s kontaktními údaji a my se ozveme do příštího pracovního dne. Případně můžete využít kontaktů níže.