Děláme online pro záruční banku

Radujeme se, že máme nového kliena! O naší spolupráci píše i Mediář.cz. 1.5. totiž zahajujeme dlouhodobou spolupráci s Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou. ČMZRB budeme pomáhat v oblasti online marketingu. Celá spolupráce byla zahájena analýzou webu a online aktivit v digitálním prostředí, kterou dělal náš kolega Nicolas. „Analyzovali jsme, kde má web mezery, kde je zbytečně komplikovaný, nepřehledný, co je na něm nepraktické. K tomu jsme sepsali doporučení a celé návrhy na nové uspořádání.“

Ing. Michal Pluta, ředitel marketingu ČMRZB se pak vyjádřil takto: “Fresh jsme oslovili na základě doporučení. Měli jsme domněnky a hypotézy o tom, co možná neděláme v digitálu dobře a kde mohou být mezery, ale potřebovali jsme je analyticky potvrdit. Díky Freshi tak vznikla podrobná analýza na základě měření mnoha nástroji, ze které můžeme vyvodit konkrétní závěry a upravit naši marketingovou strategii v digitálu” dodává. Momentálně se Fresh Services bude starat o veškeré online kampaně ČMZRB.

Českomoravská záruční a rozvojovou banka se podílí na podpoře hospodářského a sociálního rozvoje České republiky prostřednictvím poskytování zvýhodněných finančních produktů, zejména v oblastech malého a středního podnikání, rozvoje infrastruktury a v dalších sektorech ekonomiky. Působí též jako finanční manager prostředků poskytnutých České republice na financování rozvoje infrastruktury. Ředitelem marketingu je Ing. Michal Pluta.

Těšíme se na spolupráci!

Please follow and like us:

Líbí se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli.

Chcete do e-mailu pravidelně dostávat podobné články. Přihlašte se k odběru newsletteru.

Vyřešte svůj marketing rychle a kvalitně

Stačí vyplnit tento formulář s kontaktními údaji a my se ozveme do příštího pracovního dne. Případně můžete využít kontaktů níže.