Kariéra

Front-end developer (i junior)

Do našeho týmu hledáme další posilu. Hledáme šikovné, zvídavé kodéry na částečný nebo plný úvazek, kteří se chtějí učit a dál posouvat ve svém oboru. Spolupráce je možná i externě s občasným dojížděním do Prahy.

Nabízíme

  • práci v pohodovém až rodinném týmu na zajímavých projektech
  • možnost dalšího vzdělávání a růstu
  • práce na HPP/ŽL, DPP – dohodou
  • pokud jsi junior – přidělíme ti zkušeného fronteďáka, který tě všechno naučí

Požadavky

  • iniciativa
  • cit pro hezký výsledek
  • znalost Bootstrap
  • znalost nebo povědomí o jQuery
  • základní znalost WordPress
  • znalost CSS, HTML
  • spolehlivost a zodpovědnost za plnění termínů
  • týmový duch, sociální inteligence, komunikativnost
  • ambice zlepšovat se a posouvat dál

Uvítáme

  • znalost PHP, Nette, Javascript, Git
  • coding standarts
  • BEM
  • znalost WAI-ARIA
  • povědomí o UX
  • lehké přesahy do SEO

Přidej se k nám!

Hledáme parťáka s obchodním duchem

Zajímáš se o obor web designu a on-line marketingu? Chceš nastartovat svou kariéru v digitální agentuře, která je už 10 let na trhu? Jsi komunikativní, umíš jednat s lidmi a chceš si vydělat slušné peníze? Pokud hledáš zajímavou práci na full-time / part-time v jednom z nejprogresivnějších oborů, pak jsi náš člověk! Obchodní pozice je u nás v agentuře vždy ta první, kterou člověk projde, aby se naučil maximum ze všech oborů. Je to vhodná průprava a start kariéty ve světě digitální komunikace!

Náplň práce

  • oslovování nových klientů
  • hledání nových obchodních příležitostí
  • tvorba nabídek a prezentací
  • jednání s klienty face to face
  • reporting

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání (vhodné pro studenty na plný, nebo částečný úvazek)
  • praxe na obchodní pozici výhodou
  • schopnost aktivní komunikace, invenci, samostatnost a kultivované vystupování slovem a písmem
  • znalost ovládání PC a příslušných komunikačních programů
  • zkušenost s call centrem nebo voláním na „cold-call“ výhodou

Nabízíme

  • práce v pohodovém a přátelském týmu
  • zajímavé finanční ohodnocení (fixní plat + bonusy z uskutečněných obchodů)
  • mobilní telefon
  • služební notebook
  • možnost aktivního zapojení do vývoje společnosti a produktů
  • možnost dalšího růstu a vzdělávání
  • práce na zajímavých projektech

Grafik / Webdesigner

Cítíš se jako spoutaný Picasso a čekáš na chvíli, kdy se budeš moc vyřádit na webdesignu a ukázat svůj nezkrotný talent? My ve Freshi hledáme přesně takové jako jsi ty!

Co ti nabídneme?

  • spolupráce na zajímavých projektech
  • můžeš pracovat i externě – svoboda je pro nás důležitá
  • práce na ŽL, DPP – sám si vyber, jak ti to vyhovuje
  • možnost dalšího vzdělávání a růstu tvých znalostí
  • patřičné finanční ohodnocení

Co na oplátku musíš nabídnout?

  • svůj talent
  • kreativitu, iniciativu
  • přesahy do UX
  • samostatnost, ale musíš i zároveň pracovat v týmu
  • umět si s námi popovídat